با عرض معذرت از قصوری که در درج خبر پیش امد .
۲۵ فروردین ۹۳ مراسمی برپا گردید تحت عنوان ” مراسم تقدیر از سایت های فرهنگی سال ۹۲ ” .
در این مراسم که در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید از ۱۰۰ سایت برتر فرهنگی کشور تقدیر گردید که ” سایت خاندان مجدی ” یکی از این سایت ها بود .
لازم به ذکر است که از جمع ۱۰۰ سایت یاد شده ، تنها سایت خانوادگی ، سایت خاندان مجدی بوده است که در این جمع حضور داشته است .
سخنران این گردهمایی آقای عبدالهی معاون وزیر ارشاد بوده است که به تمامی ۱۰۰ سایت فوق الذکر علاوه بر لوح تقدیر ، شش سال ” هاست و دومین ” رایگان اهدا کرده است .
این مراسم در ساعت ۱۸ اغاز و در ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه به پایان رسیده است .
آقای حامد مجدی – مدیر محترم سایت خاندان مجدی – به نمایندگی از خاندان مجدی در این جمع دعوت شده بود و لوح تقدیر را از معاون وزیر ارشاد دریافت نموده است .
از طرف خود و کلیه ی خاندان بزرگ مجدی این موفقیت را به آحاد خاندان تبریک عرض می کنم و از کلیه ی دست اندرکاران – مدیر ، نویسندگان و پشتیبانان سایت – کمال تشکر و قدردانی را دارم .
این امر نشان از دو موضوع دارد : اول این که این سایت که عنوان خانوادگی را به دنبال خود یدک می کشد همواره زیر ذره بین افراد خاص بوده است و پارامترهای لازم برای قرار گرفتن در جمع ۱۰۰ سایت برتر فرهنگی کشور را داشته است و دوم این که علیرغم فراز و نشیب های فراوان در مسیری درست حرکت کرده است تا توانسته است مورد نظر داوران قرار گیرد .
امیدوارم که سالی بسیار پربار پیش رو داشته باشیم . انشا الله .