سومین جلسه ی هماهنگی سایت خاندان مجدی در تاریخ ۱۰/۳/۹۱ در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب برگزار گردید .

از چند روز قبل اعلام شده بود که افرادی که تمایل به شرکت در این جلسه را دارند اعلام امادگی نمایند و نیز در خواست شده بود افراد شرکت کننده پیشنهادات خود را به شکل مکتوب به همراه داشته باشند .

پس از صحبت های اولیه ،اقای محمد حسن مجدی نسب پیشنهادات زیر را مطرح کردند :

-تشکیل بانک اطلاعات خاندان مجدی

-عکس روز هر دو روز یک بار تعویض شود .

-مصاحبه با بزرگان فامیل

-تدریس دروس مقاطع مختلف توسط معلمان خاندان به دانش اموزان

-تشکیل اردوهای تفریحی

اقای امین شیخ نجدی پیشنهاد دادند لینکی ( درگاهی ) در سایت تعبیه شود تا افراد در ان ثبت نام کنند و مدیر سایت یک بار انها را تایید کنند و افراد جدید ، به عنوان نویسنده مطالب خود را در سایت الصاق کنند .

خانم فروغ مجدی فرمودند تنوع بیشتری به موضوعات سایت بدهیم و نیز مدیر سایت به شکل دوره ای باشد.

اقای وحید مجدی ابراز داشتند چنانچه سالگرد فوت شخصی نزدیک بود عکس روز به اینگونه افراد اختصاص داده شود .

اقای محمود رضا مجدی نسب گفتند زمانی که سایت بالا می اید به جای نشان دادن ۱۰ مطلب ، مطالب بیشتری نشان داده شود و نیز مطالب ماه های گذشته ( بایگانی ) در یک صفحه نشان داده شود .

بقیه ی حضار یعنی اقایان مهدی مجدی نسب ( فرزند اقای مرتضی مجدی نسب ) ، حسین مجدیان ، محمد رضا مجدی نسب ، علی شیخ نجدی ، حامد مجدی ، ایمان مجدی عرب ، مهدی مجدی نسب ( فرزند اقای محمد باقر مجدی نسب ) نیز عقاید خود را بیان کردند و در پایان پس از شور و مشورت های فراوان و رای گیری ، تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید .

لازم به ذکر است که تصمیمات اتخاذ شده به زودی در یک قالب جدید ارائه خواهد شد اما این نوید را به کلیه ی خاندان بدهم که افرادی که طالب نویسندگی در سایت هستند به زودی و با سهولت خواهند توانست در سایت مطالب خود را درج نمایند .

چنانچه شما خواننده محترم نیز نظر یا پیشنهاد خاصی دارید مارا در این راه یاری نمایید .

قبلا از همه ی شما ممنونیم .