در روز یکشنبه ۲۴\۱۲\۱۳۹۳ قبل از اذان مغرب،دومین فرزند آقای مهندس علی مجدی نسب و همسر گرامیشان سرکار خانم روشنک نظمی،دیده به جهان گشود.

اهورا مجدی نسب سومین نوه حاج محمد باقر مجدی نسب است.ضمن تبریک به ایشان،از خداوند متعال آرزوی خوشبختی و عاقبت به خیری همه فرزندان خاندان مجدی را دارم.

خاطره:

چند ساعت بعد از اینکه با خبر شدم پسر داداشم به دنیا اومده،برای انجام خدمت سربازی راهی فرودگاه شدم تا سر پستم حاضر بشم.(بنده مشغول خدمت در راهور هستم)با خودم عهد کردم که به خاطر لطفی که خدا به خانواده ما داشته ،در روز تولد اهورا هیچکس رو جریمه نکنم.و فقط به تذکر کفایت کنم.

اون شب داشت خوب پیش میرفت،حتی با وجود اینکه فردی با من به درگیری لفظی پرداخت ولی از تخلفش چشم پوشی کردم و جریم ش نکردم.مسافران مشغول خروج از سالن بودند که پسر جوانی بعد از سلام و احوال پرسی،گفت:اگه میشه یه لحظه بیاید،من هم همراهش رفتم.وارد پارکینگ شدیم ،اشاره به ماشینش کرد و گفت این ماشین منه،میخوام برم دهلران،باید از پارک بیرون بیام ولی این ماشین(اشاره به یک دستگاه پراید) دقیقا پشت سر من پارک کرده و به هیچ عنوان نمیشه بیرون رفت.

واقعا درست میگفت،اصلا راهی برای خروج نداشت،منم مجبور شدم علی رغم عهدی که با خودم بسته بودم،ماشینی رو جریمه کنم.

وقتی داشتم از پارکینگ بیرون میومدم با خودم گفتم:یه شب هم که ما نمیخوایم جریمه کنیم،باز هم نمیشه!

از شکستن عهدم ناراحت بودم(کلا از جریمه کردن ناراحت میشم و اصلا کار خوشایندی نیست که بقیه رو جریمه کنی) که اون راننده که باهام درگیری لفظی داشت ،اومد و عذرخواهی و تشکر کرد و گفت که به علت بعضی مسایل خیلی عصبانی بوده و شرایط نرمال نداشته.

گفتم که:خواهش میکنم ولی از من نباید تشکر کنی…