از ۲۱ اسفند سال ۹۰ ،۴۸۸ روز می گذرد
۴۸۸ روزی که با فراز ونشیب همراه بود . گاه سایت خاندان مجدی ،‌پیک تولد و عروسی بود و گاه تابلو اعلانات مسجد مفید .
با هر خبر خوشی ، به هم تبریک گفتیم و در سوگ عزیزانمان ، با صاحبان عزا همساز شدیم .
اما با همه ی اینها راه اندازی سایت حرکتی رو به جلو بود . من شخصا” در مورد سایت با افراد متخصص بسیاری صحبت کرده ام و همگی افتتاح سایت را مبارک و میمون دانسته اند و همواره تشویق های این افراد ، به ما انرژی مثبت داده است .
دیروز با یکی از همین دوستان ، تلفنی صحبت می کردم و گفت : من بیش از ده سال است قصد دارم چنین سایتی راه اندازی کنم اما عوامل مختلف ،ان را به تعویق می اندازد و از این که می بینم شما توانسته اید ان را، راه اندازی کنید بسیار خوشحالم .
در این مدت نویسندگان و مدیریت سایت ، بر اساس بضاعت و توان خود ، سایت را هدایت کرده اند .
بی گمان در این راه کاستی های بسیاری وجود دارد اما مشغله های زندگی ، کمبود وقت ، کوک کردن سازهای مخالف و … همگی دست به دست هم می دهد تا گاه سایت به یک ” دست انداز ” برخورد کند اما خوشبختانه تاکنون با گذر از این دست اندازهاهمچنان به مسیر خود ادامه می دهد .
بی شک هر ایده و عقیده ای ، مخالفان خود را دارد و ما انتظار نداریم تمامی عقاید همسو با نظرات مدیر باشد اما شما خوانندگان محترم نیز باید به مدیریت سایت حق بدهید که گاه مجبور به اعمال سانسور ، حذف و یا اصلاح باشد چرا که ما فقط از پشت ” عینک ” خود به مطلب می نگریم اما مدیریت سایت به همه ی مطالب اشراف دارد و رضایت مندی اکثریت افراد ، بر اساس چارچوب بنای سایت ( که همانا ” وحدت ” کلیه ی خاندان است ) هدف اصلی مدیریت سایت است .
رضایت مندی ۶۸ % شما خوانندگان سایت ، ما را به ادامه ی مسیر امیدوارتر کرد .
خوشبختیم که ( شنبه ۲۲/۴/۹۲ ) اعلام کنیم مرز بازدید کنندگان سایت از مرز ۲۰۰۰۰۰ گذشت و این از طرفی نور امید را در دل ماروشن نگه می دارد و از طرف دیگر سنگینی این بار را بر دوش ما بیشتر می کند .
اقوام عزیز ، اقربای محترم ، دوستان گرامی از این که همچنان در خانه ی خود پذیرای ما هستید از شما سپاسگزاریم .
به امید بهروزی و شادکامی برای شما .