هر چند هر روز ، روز معلم است.اما دوازدهم اردیبهشت ماه شهادت استاد مطهری در تقویم ما روز معلم نامگذاری شده.تبریک وتهنیت به پیشگاه باغبانان سرافراز گلزار پرگل وریحان اندیشه واحساس یعنی معلمان وغنچه های نو شکفته وگلهای رنگارنگ و معطر این بوستان.
معلمی عشق است ، هنر است ، سوختن و ساختن است . همچون شمع گداختن و روشنی بخشیدن است . معلم معمار بزرگ وادی شرافت است ، نه بازرگان گم گشته در بازار تجارت . معلم طلایه دار ایمان ، عشق ، ادب ، اخلاق و نزاکت است ، هر حرکت او از چشمان تیزبین و معصومانه ی شاگردانش مخفی نمی ماند .
ای عزیز مقدس ، که با تلاش و همت و ایثارگری ، نام و نشان در گمنامی یافته ای ، شکوه و عظمت این از خود گذشتگی و ایثار در قالب احساس پاک ، روح لطیف ، نگاه صادقانه و همت والای شما است که موفقیت و چشم انداز آینده نوجوانان و جوانان را تجلی می بخشد .
معلم ، با شمع وجودش ، یار و یاوری هست که شاگردانش را از تنهایی و انزوا ، از تاریکیها و جهل ها رهانیده و با دست نوازشگر خویش برکالبد وجود آنها بهاری دلنشین نشانده و شأن خداوند و پیامبران را در وجود خود محقق ساخته .
هر چه هستی زیبا و بزرگوار هستی . معلم هستی ، عاشقی . خوشحالیم که این موهبت الهی به شما ارزانی شده است تا مسیر هدایت را به ما بیاموزی و با پذیرش این مسئولیت ، نام خویش را در قالب واژه مقدس ” معلم” ثبت و ایمان را بر لوح جان وضمیرهای پاک حک و ندای فطرت را به گوش ما می رسانی و ما را بر مدار ارزشها و کرامت انسانی نگاه میداری .
بنده از طرف خود و کلیه خاندان مجدی این روز خجسته را به کلیه فرهنگیان خاندان مجدی که الحمدالله در این خاندان تعداد زیادی از این فرزانگان وجود دارد تبریک عرض می نمایم .و امیدوارم که همواره در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم موفق و موید باشید.
همچنین یاد و خاطره معلم مهربان و دلسوز سرکار خانم مهرانگیز مجدی نسب که جدیدا” دانش آموزان خود را ترک نمود وبه دیار حق شتافت راگرامی می داریم .

((معلمین عزیز و گرامی روزتان گرامی و مبارک باد))