در خاندان بزرگ مجدی ، بزرگانی بوده اند که از لحاظ اجتماعی ، اقتصادی ، علمی و …. صاحب مکنت و جاه و جلالی بوده اند و این روند در سال های مختلف به شکل های گوناگون خود را نشان داده است .
همچنانکه مستحضرید نزدیک به هیجده ماه از تاسیس سایت فعال خاندان مجدی و بیش از دو سال از تاسیس تعاونی غیر فعال !!!!!! خاندان مجدی می گذرد و این دو اهرم ، باعث اشنایی و مودت و دوستی بیشتر خاندان مجدی در اقصی نقاط کشور بل دنیا شده است .
این دوستی ها قطعا” در اینده رشته های محکم مودت را در بین کودکان و نوجوانانمان پیوند خواهد زد و غنچه های وحدت را در دل فرزندانمان بارور می کند .
در این مقال قصد دارم کودکان و نوجوانان خاندان مجدی را که در زمینه های مختلف هنری ، درسی ، علمی ، ورزشی و … فعال هستند به کمک شما به خاندان مجدی معرفی کنم تا هم از طرفی خاندان بزرگ مجدی با ان کودک یا نوجوان اشنا شود و از طرف دیگر انگیزه ی ان کودک یا نوجوان را برای ادامه ی کارش بیشتر کنم .
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ممکن است این کودکان یا نوجوانان در اینده هنر خود را رها کنند و به دنبال هنر دیگری بروند اما برای معرفی انها و ایجاد انگیزه ی بیشتر معرفی انها را بر خود لازم دیدم .
در ابتدا من به معرفی دخترم ” پریا ” می پردازم .
پریا که هماکنون در سن ده سالگی به سر می برد از دو سال پیش دست به قلم برده است و گاه شعری برای خود می سراید . در زیر شما را به خواندن سه شعر از سروده های او دعوت می کنم .
۱- در یکی از روزها که پریا از دیدن یک فیلم هندی تحت تاثیر قرار گرفته بودبه اتاقش پناه برد و این شعر را سرود :
جایی نیست برای در اغوش گرفتن مادر
جایی نیست برای نوازش کردن مادر
ای روزگار
وقتی ندادی که خدا حافظی کنیم
چه زود پرهای مادر باز شد
ندیدیم و نشنفتیم کی رفتی مادر !!!!!!

۲- این سروده در استانه تحویل سال ۱۳۹۱ سروده شد.
کی میاد این بهار ناز
با میوه های رنگارنگ
با عیدی خیلی قشنگ
وقتی بهار می رسه
پیک های عید ما هم
همراه اون می رسه
خوشحال می شیم فراوون
ای بچه های خندوون !!!!!!!!!

۳- پریا علاقه ی خاصی به خانم مرجان صفاری نسب ( دختر عمه اش ) دارد . در زمان تولد ” الینا صفاری نسب ” فرزند اقای ” علی صفاری نسب ” پریا این شعر را برای او سرود .
مرجان داره عمه میشه
صاحب یه بچه میشه
می بردش تو ایوون
می خوردش با دندوون !!!!!!!!!!

در پایان خواهشمندم چنانچه شما خواننده عزیز ، در خانواده یا نزدیکان خود چنین کودکان یا نوجوانانی را سراغ دارید انها را از طریق سایت خاندان مجدی و ذیل عنوان ” اینده سازان خاندان مجدی ” به ما معرفی کیند . سپاسگزارم