به اطلاع کلیه ی خاندان بزرگ مجدی می رساند که از مدت ها قبل برنامه ی گردهمایی چهارم فروردین ۱۳۹۲ کلید خورده است و جمعی از جوانان و بزرگان خاندان ، روزانه پیگیر برنامه های ان هستند.
این گردهمایی که در سالن شیخ مرتضای انصاری _ دانشگاه ازاد اسلامی دزفول _ برگزار می گردد شامل برنامه های شادی همچون تئاتر ، موسیقی ، مسابقه ، کلیپ و …. خواهد بود .
همچنین کلیه ی حضار برای ناهار قدم بر دیدگان ما می نهند و پس از ان ساعات خوشی را برای دید و بازدید در کنار هم سپری خواهیم کرد .
از کلیه ی خاندان محترم مجدی و دامادها و عروس های منسوب به این خاندان( بخصوص افرادی که خارج از دزفول زندگی می کنند) تقاضا داریم برنامه ی مسافرت خود را ان چنان برنامه ریزی کنند که در روز چهارم فروردین ۱۳۹۲ در دزفول حضور داشته باشند .
برای بالا بردن کیفیت این برنامه ، یک گروه بیست نفره تشکیل شده است . این گروه که در واقع بازوان اجرایی ستاد هستند امور مختلفی همچون توزیع دعوت نامه ها ، تهیه ی عکس ، پشتیبانی و خدمات را به عهده دارند .
خواهشمندیم با این گروه برای تهیه ی عکس ها همکاری لازم را داشته باشید تا بتوانیم ارشیوی قوی و پربار از خاندان مجدی تهیه کنیم .
منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید .