یکشنبه مصادف با بیست و نهم بهمن ۱۳۹۱ یکی دیگر از جلسات هماهنگی گردهمایی چهارم فروردین در ازمایشگاه دکتر علیرضا مجدی نسب برگزار گردید و تصمیمات مهمی در این چلسه گرفته شد که ماحصل ان چنین است :
۱ – برنامه راس ساعت ۱۰ صبح اغاز می شود و ساعت ۱۳:۴۵ به پایان می رسد . البته در خلال برنامه یک انتراکت نیم ساعته وجود دارد .
۲ – برنامه ها شامل تئاتر طنز ، موسیقی ، کلیپ های جالب ، مسابقه و چند برنامه ی دیدنی دیگر خواهد بود .
۳ – در بدو ورود CD ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که این CD شامل کلیپ در گذشتگان خاندان ( که افراد زیادی خواهان ان بوده اند )و عکس های گردهمایی قبلی ( انتخاب هیات مدیره تعاونی تولیدی توزیعی خاندان مجدی ) خواهد بود .
۴ – همچنین در بدو ورود دفترچه ی کوچکی در اختیار شما قرار می گیرد که در حین اجرای برنامه قسمت های مختلف ان تکمیل می شود و در پایان برنامه از شما اخذ خواهد شد .
۵ – افرادی که عکس ها و فیلم های قدیمی دارند خواهشمندیم انها را روی CD بزنند و تحویل اینجانب یا اقای حامد مجدی بدهند . بزودی لینکی به سایت افزوده خواهد شد تا همگان بتوانند از انها استفاده کنند و حیف است عکس و یا فیلمی که فقط در اختیار شماست ،دیگران از ان بی بهره باشند .
۶ – کل برنامه ضبط می شود و در اختیار شما قرار می گیرد . خواهشمندیم افرادی که قصد فیلمبرداری و یا عکس برداری از برنامه را دارند فقط در حالی که بر جای خود نشسته اند این کار را انجام دهند . بر خاستن شما باعث بر هم خوردن نظم مجلس خواهد شد .
۷ – پس از اتمام برنامه ، ناهار سرو می شود و تا ساعت ۵ عصر محوطه ی زیبای دانشگاه ازاد ، در اختیار شما سروران عزیز خواهد بود . این موقعیت بسیار ایده الی جهت دید و بازدید هایی است که ممکن است پس از سالهای متمادی صورت پذیرد . لذا فرصت را غنیمت بشمرید و دوربین های خود را فراموش نکنید .
۸ – نگران تردد کهنسالان نباشید . برای حضور این سروران ، ویلچر تهیه شده است .
۹ – بزودی دعوت نامه ها به دست شما خواهد رسید . خواهشمندیم پس از نوشتن تعداد خانواده ی خود، انها را به رابط ( شخصی که دعوت نامه را به شما می دهد ) بازگردانید تا تعداد دقیق مدعوین مشخص شود و برنامه ریزی جهت ناهار انجام گیرد .
۱۰ – در مبادی ورود به سالن یک بازارچه ی خیریه به نفع بیماران سرطانی با همکاری خانم فاطمه حلاجی بر پا خواهد شد . افرادی که مایل به همکاری هستند به مطلب ” فراخوان بازارچه خیریه ” مراجعه کنند .                                                                                                                                                                                                    

  ۱۱ – اما مهمترین    نکته، حضور شما سروران عزیز ، راس ساعت ۱۰ صبح است . خواهشمندیم با حضور خود در ساعت مقرر ما را در ارائه ی بهتر برنامه ها یاری کنید.اطلاعات تکمیلی را در اطلاعیه های بعدی خدمت شما عرض خواهم کرد . عزت زیاد .