یوسف گم گشته باز اید به کنعان غم مخور         کلبه ی احزان شود روزی گلستان غم مخور

سالها گذشت و گذشت تا بار دیگر جمعی از جوانان فامیل با پشتوانه تجربه بزرگان سعی در احیای ” اطاق” دارند اما این بار به گونه ای تازه و نو.

بی گمان افزایش جمعیت و روزمرگی باعث فاصله ها شده است و برداشتن این فواصل نیاز به همتی بلند دارد.

اکنون بیش از ۲۰ ماه از اولین جرقه ی تشکیل تعاونی خاندان بزرگ مجدی می گذرد و این چرخه ارام ارام در حال شکل گرفتن است. در این مدت حرکت های زیبای دیگری همچون چاپ شجره نامه ی خاندان مجدی تشکیل صفحه ” خاندان مجدی و اقوام ” و دید و بازدید های گروهی گرما بخش این محفل بود و باعث نزدیکی و اشنایی بیشتر اقوام با یکدیگر شد .

برپایی اولین گردهمایی خاندان بزرگ مجدی در بهمن ماه سال ۹۰ نور امید را در دل خیلی ها زنده کرد. اولین بار بود که این همه ” مجدی” (بجز مراسمات شادی و ….) در زیر یک سقف جمع می شدند و چه تعصبی داشتند!!!!! رای گیری و انتخابات به پایان رسید و اقایان “محمد باقر مجدی نسب _محمد حسن مجدی نسب _ عبدالامیر مجدی زاده _ ناصر مجدی _ علیرضا مجدی نسب _ رضا مجدی _ محمد مجدی نژاد و محمد رضا مجدی نسب ” به عنوان هیات رییسه تعاونی برگزیده شدند.

این حرکت با افتتاح سایت خاندان مجدی گام بلند دیگری جهت تحقق اهداف خود که همانا نزدیک تر شدن افراد به همدیگر است برداشت .اقای حامد مجدی در یک فراخوان همگی را به همکاری دعو ت کرد و اولین جلسه در تاریخ جمعه ۱۸\۱\۹۱ در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب بر پا شد و افرادی که اعلام امادگی کرده بودند دعوت شدند .شرکت کنندگان در جلسه اقایان ” محمد حسن مجدی نسب_ محمد رضا مجدی نسب _ امین شیخ نجدی _ حسین مجدیان _ محمود رضا مجدی نسب _ مهدی مجدی نسب “و خانواده خانم فرخنده مجدیان ( شامل خودشان ، همسرشان _اقای امیری _ و دو دخترشان ) بودند . در این جلسه اقای حامد مجدی به عنوان رهبر گروه راهکارهای نوشتن مطالب در سایت را شرح دادند و در پایان مقرر گردید هر کدام از اعضا مطالب خود را طبق جدول زمانی توافقی در سایت درج نمایند .

از افرادی دیگری که مایل به همکاری هستند نیز دعوت می شود با اقای حامد مجدی تماس بگیرند .

بیایید ” نسب ” ،” زاده “، ” عرب ” ، ” نژاد ” و ….. را کنار بگذاریم و فقط به “مجد ” خاندان بزرگ مجدی بیندیشیم .

چهارشنبه هفته بعد مطلب زیبایی در مورد ” اطاق ” خواهم نوشت . منتظر باشید.