اولین نشست رسمی جهت دومین گردهمایی خاندان مجدی در تاریخ پنج شنبه ۱۹ / ۱۰ / ۹۲ با حضور جمعی از خانم ها و آقایان ، در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب برگزار گردید .
قبل از برپایی این جلسه ، هیات مدیره شرکت تعاونی تولیدی – توزیعی خاندان مجدی جلسه ای برگزار کرده اند و تصمیمات زیر را اتخاذ نموده اند :
۱ – گردهمایی خاندان مجدی حتی المقدور هر سال مقارن با عید نوروز برگزار شود .
۲ – گردهمایی امسال نیز همراه با سرو غذا باشد .
۳ – وعده ی غذایی مقرر ، به جای ناهار ، شام است .
۴ – احتمالا” روز و مکان برگزاری گردهمایی ، چهارم فروردین و دانشگاه ازاد اسلامی واحد دزفول خواهد بود .
۵ – این گردهمایی همچون پارسال شامل برنامه های متنوع و شاد خواهد بود .
۶ – به خاطر کمبود جا ، امسال نیز همچون پارسال فقط خاندان مجدی دعوت می شوند و با کمال پوزش از پذیرفتن منسوبین معذوریم .
۷ – مهمترین تفاوت برنامه ی امسال با سال گذشته ، ” اخذ هزینه ” خواهد بود که مقدار آن متعاقبا” اعلام خواهد شد .
پس از ابلاغ تصمیمات فوق توسط دکتر علیرضا مجدی نسب ، از مدعوین تقاضا گردید نظرات و پیشنهادات خود را بیان فرمایند .
در ابتدا خانم فروزان مجدی نسب از کوچک بودن سالن شکایت کردند و گفتند ما از مدعوین پارسال به خاطر سرپاماندشان شرمنده شدیم . در پاسخ به ایشان ابراز گردید که متاسفانه سالن مجهز دیگری در شهرستان دزفول – با این امکانات – وجود ندارد و چاره ای جز کنار آمدن با این مشکل نداریم . اگر سالن دیگری با ظرفیت بالاتری داشتیم حتما” منسوبین خاندان را نیز دعوت می کردیم . ضمنا” با توجه به اینکه امسال تعداد مدعوین از قبل مشخص خواهد بود چنانچه تعداد دعوت شدگان بیش از صندلی های سالن بود با تعبیه ویدیو پروجکشن در سالن انتظار ، این نقیصه جبران می شود .
اقای محمد رضا مجدی فرزند حاج اسماعیل گفتند : جهت تسریع در پذیرایی بهتر است فقط یک غذا سرو شود . پاسخ ایشان چنین بود : امسال غذاها ، آماده ، توزیع می شود و سرعت توزیع غذاها فزونی می یابد . ضمنا” به احترام کهنسالان و سالخوردگان خاندان نیز باید در کنار چلو کباب ، تعداد اندکی چلو مرغ سرو شود تا این عزیزان نیز بتوانند پذیرایی شوند .
اقای محمد رضا مجدی فرزند مرحوم حاج رشید گفتند : به نظر من با توجه به این که قرار است ما افراد مختلف را از شهرهای دیگر به این گردهمایی دعوت کنیم اخذ هزینه از این افراد کار صحیحی نیست .
اقای مسعود مجدی فرزند مرحوم حاج محمد نیز پیشنهادات ذیل را عنوان کردند :
– اگر قرار است به افراد جایزه یا یادبودی بدهیم ” لوگو ” یی از خاندان مجدی تهیه شود و در کنار این جوایز الصاق شود تا علاوه بر ارزش معنوی ، ارزش تاریخی نیز پیدا کند .
– در دعوت نامه ای که تهیه می شود ، حتما” این جمله درج شود : برای اخذ اخرین اطلاعات به سایت مراجعه کنید .
– در این گردهمایی از افراد بیشتری قدر دانی شود .
اقای مهدی مجدی نسب فرزند حاج محمد باقر گفتند : باید برای بچه های کوچک تدبیری بیندیشیم تا هم نظم سالن به هم نخورد و هم بچه ها خسته نشوند . نیز سعی کنیم اجرای موسیقی را به جوانان خاندان مجدی واگذار کنیم .
اقای علیرضا مجدی فرزند حاج اسماعیل گفتند : پارسال علیرغم تقسیم بندی نیروها ، متاسفانه اکثر نیروهای حراست حضور نداشتند و نظم سالن بایسته و شایسته نبود . حتما” امسال باید نظم بیشتری به نیروها داد .
از دیگر موارد مطروحه در این جلسه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
– سردر گمی بعضی از مدعوین در پیدا کردن مکان گردهمایی
– تهیه ی ژتون یا کارت ورودی برای افراد مدعو و طرز توزیع درست آن ها
– تمهیدات جهت بهتر برگزار شدن گرهمایی
– برگزاری نماز جماعت
– تهیه ی بنر و ……. بود .
اکنون از شما خواننده ی عزیز خواهشمندیم پیشنهادات خود را در مورد موارد فوق الذکر و یا مواردی که به ذهن شما می رسد درج نمایید تا بتوانیم برنامه ای پربار تر و بهتر از سال گذشته ارائه دهیم .
فراموش نکنیم که در این گردهمایی همه ی ما ” میزبان ” هستیم و هر میزبانی سعی می کند از مهمان خود به بهترین شکل ممکن پذیرایی کند .
منتظر ارسال دیدگاه های راه گشا و سازنده ی شما هستیم .