بالاخره زنجیزه ی وحدتمان به هزارمین حلقه ی خود رسید .
از بدو تاسیس سایت خاندان مجدی ، این مطلب ، هزارمین مطلبی است که در سایت درج می شود و نویسندگان سایت به خود می بالند که همچنان چراغ سایت را روشن و پر فروغ نگه داشته اند و خوانندگان سایت را کم و بیش راضی .
بارها گفته ام و باردیگر با صدای رسا می گویم که همچنانکه ” هیچگاه پنج انگشت شبیه به هم نیستند ” اما عدم وجود هر کدام از انگشت ها نقصانی در وجود ما ایجاد می کند ، بی گمان عدم درج دیدگاه ها و نقطه نظرات شما در پیشبرد اهداف بلند مدت سایت – که همان وحدت و یکپارچگی فامیل است – نقصان ایجاد می کند .
در این رهگذار گاه دیدگاه ها تلخ و گزنده و گاه شیرین و فرح بخش است اما نه ان تلخی و نه این شیرینی هیچگاه ما را از شما دور نکرده است چرا که گردانندگان سایت ” وحدت کلمه ” را ارمان اصلی خود قرار داده اند و در این راه باید پستی ها را با بلندی ها هموار کرد که تاکنون چنین کرده اند .
در این میان ذکر یک نکته خالی از لطف نیست .
به مطلب ” گزارش جلسه نقد و بررسی محرم ۹۲ ” نگاهی بیندازید . دیدگاه هایی که درج گردیده است بسیار مفید و آموزنده است اما متاسفانه چاشنی ” لحن تند ” دیدگاه ها اهمیت این بحث زیبا و جالب را تحت الشعاع خود قرار داده است .
به مطلب ” عکس های محرم ۹۲ ( سری اول ) ” توجه کنید . اقا ” پویا ” ی عزیز دیدگاه های خود را با چه لحنی و با چه کلماتی بیان کرده است ؟
بی شک می دانیم که این دیدگاه ها راهگشاست اما اگر همه ی ما بیاموزیم که نظرات ، دیدگاه ها و عقایدمان را با لحنی ارام و همراه با احترام متقابل بیان کنیم بسیار خوشایند تر خواهد بود چرا که می دانیم دسترسی به این سایت ، همگانی است و خیل عظیمی از همشهریانمان خواننده ی این سایت هستند .
اگر شما بجای انان بودید ، در مورد خاندان مجدی چه قضاوتی می کردید ؟!!!!!!!