دزفول شمالی ترین شهر خوزستان خود را با همه جاذبه های طبیعی اش، با مزارع سرسبزش، رودخانه همیشه خروشانش، عطر بهار نارنجش، بوی عطرآگین گلهای مریم و نرگسش و با مردم خونگرم و مهمان نوازش آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان نوروزی می کند. باران های به موقع امسال باعث شده که طبیعت در این منطقه حال و هوایی بهاری به خود بگیرد این روزها مردم مؤمن و با فرهنگ دزفول خود را آماده می کنند تا از مسافران نوروزی که از سایر نقاط کشور به دزفول سفر می کنند پذیرایی کنند.
دزفول یکی از شهرهای باستانی کشور است با قدمتی بسیار کهن که دوران ساسانیان و هخامنشیان را در آثار برجسته خود به یادگار گذاشته که نمونه آن پل باستانی دزفول است که همچنان استوار و مقاوم مانده و جزو قدیمی ترین پل جهان لقب گرفته است.
دزفول از نظر موقعیت جغرافیایی به ۲ قسمت جلگه ای و کوهستانی تقسیم شده که در بخش جلگه ای انواع درختان مرکبات و در قسمت کوهستانی جاذبه هایش هر عاشق طبیعتی را به وجد می آورد.
از جمله منطقه زیبا می توان به منطقه جنگلی چلون- پارک جنگلی لاله، کوه کینو، سالن هفت تنان، آبشار لب سفید، دریاچه تمی و آبشار شوی دریاچه دز و بیشه عباس آباد، مزارع دزفول که آرامگاه جابربن عبدالله انصاری را چون نگینی درخشان دربرگرفته می توان نام برد.

عید امسال یک عید استثائی خواهد بود چون که اولین گردهمائی بزرگ خاندان مجدی نیز در تعطیلات عید امسال (چهارم فروردین )برگزار خواهد شد.
لذااز کلیه خاندان بزرگ و معظم مجدی که در خارج از دزفول ساکن می باشند خواهشندم که از این فرصت استفاده نموده و با برنامه ریزی که می نمایند ؛ تعطیلات عید خود را در دزفول سپری نمایند ؛ انشاءالله به آنها خوش خواهد گذشت .