با سلام
چند روز پیش خانم فاطمه حلاجی مطلبی در سایت قرار دادند با عنوان ” سخنی با خوانندگان ” . بی گمان این مطلب به سمع و نظر شما رسیده است و همگی ، با نظر نویسنده ، موافق هستید .
برای برون رفت از این رکود باید فکری اندیشید و اگر دست روی دست بگذاریم سایت خاندان بزرگ مجدی همان راهی را خواهد رفت که سایت های خانوادگی دیگر رفته اند .
باید دانست که این سایت بیست و هفت نویسنده دارد که به فراخور علاقه و تخصص خود به درج مطلب می پردازند اما از این جمع ، عده ای قصور کرده و کمتر _ و یا حتی بهتر است بگویم هیچ _ وقت خود را به این مهم اختصاص می دهند .
البته و صد البته ما هیچگونه گلایه ای از این افراد نداریم چرا که مشغله های فراوان زندگی انچنان انسان ها را در خود می غلطاند که نویسندگی در سایت شاید به یک امر درجه ده نزول پیدا کند اما مسئله اینجاست که این افراد خود قدم جلو گذاشته اند و با روی باز امر خطیر نویسندگی در سایت را تقبل کرده اند و هیچگونه اجباری پشت سر انها نبوده است .
همین امروز من با یکی از فرهیختگان فرهنگی خاندان صحبت می کردم و او را به جمع نویسندگان دعوت کردم و ایشان به صراحت تمام گفتند اصلا” وقت ندارند و من بابت جواب صریحشان از ایشان تشکر کردم و گفتم شما حجت را بر من تمام کردید و تکلیف مرا مشخص کردید .
پس از این مقدمه ی کوتاه به اطلاع کلیه ی نویسندگان و خوانندگان محترم سایت می رساند که روزسه شنبه  مقارن با ۵ / ۹ / ۱۳۹۱ ساعت ۹.۳۰ شب جلسه ای در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب برگزار می گردد و در این جلسه علل رکود سایت مورد بررسی قرار می گیرد .
با احترام فراوان به کلیه ی نویسندگان ، باید به اطلاع رسانده شود که حضور کلیه ی نویسندگان در این جلسه الزامی است مگر با اطلاع قبلی به مدیریت سایت .
عدم حضور شما در این جلسه منجر به حذف شما از جمع نویسندگان خواهد بود .
از دیگر اقوام ، دوستان و فامیل محترم در خواست می شود پیشنهادات و انتقادات خود را ذیل همین مطلب درج کنند و اگر تمایل داشتند می توانند بر ما منت بگذارند و در این جلسه شرکت کنند .
چشم به راه شما هستیم .