همه شنیده ایم که دشمن قسم خورده ما از درگاه ربوبیت به واسطه تخطی از فرمان خداوند رانده شد ؛ قسم یاد نمود که همه را گمراه کند الا عبادک المخلصین را و با تاملی اندک می رساند هر آنچه و هر آنکس را غیر از خالصین گمراه می کند؛ نگفته است مصلین؛ نگفته است روزه داران ؛ نگفته است خمس دهندگان ؛ نگفته است روزه داران و نگفته است ………..

فقط مخلصین ؛ اخلاص اکسیر است که خریدارش فقط اوست که فرموده است :

(( خلقت اشیاء لاجلک و خلقت لاجلی )) که تمام آنچه را آفریده ام برای تو و تو برای من و قیمت تو فقط من هستم .

باور بفرمایید تمام این واگویه ها در جان و تنم نجوای عاشقانه می کرد وقتی گروه کوچک و قشنگ بی نام و نشان خاندان را در مسیر تبرک و تفکر عشق یافتم. چقدر کوچک و قشنگ و چقدر دلنشین و دلربا.

نمی دانم آن خوبانی که با پای جان  در مسیر و راه صبر برای یافتن اشک و جان قدم می زدند به چه می اندیشیدند و چه درجان و جانشان زمزمه می شد. اما می دانم آنانی که با پای غرور در سرسرای زیارت اربعین حسین (ع) در روز اربعینش گام بر می داشتند ؛ زیبا بودند زیبای زیبا ؛ آنگونه زیبا که دوست داشتم آن لحظات هیچگاه تمام نمی شد .

در این بین بود که یاد این سخن امام خمینی (ره) افتادم که فرمودند: شاید نماز پشت به قبله در هواپیما در روز قیامت با خدایم بی حسابم کند.

درود و سلام خدا بر آنانی که خالصانه در دسته کوچک و بی نام نشان اربعین برای تسلی زینب (س) و آقای عالم مهدی (عج) گام عشق برداشتند.

امیدوارم که خداوند متعال سعادتی به ما عنایت فرماید که بتوانیم در اینگونه مراسمات شرکت نموده و توشه ای برای آخرت خود ذخیره نمائیم و این اشکها و عزاداریها  باعث شافع  شدن ما توسط بی بی دو عالم فاطمه زهرا (س) گردد. انشاءاللهDSC_0078 DSC_0090 DSC_0093 DSC_0096 DSC_0099 DSC_0102 DSC_0103 DSC_0104 DSC_0107 DSC_0110