خداییش فکرشو هم نمیکردیم از یه سایت خانوادگی اینقد استقبال بشه . پس از گذشت فقط ده هفته از شروع به کار این سایت ،روزانه بیش از ۴۵۰ بازدیدکننده داره از ۱۳۰ کامپیوتر مختلف و این یه امار بسیار بالا برا یه سایت خصوصی و خانوادگیه که اونم از لطف شما خوانندگان و البته بزرگی خاندان مجدیه که با یه ندا ،همه دور و ور سایت جمع شدنو از اون دیدن میکنن . یکی که دوردسته میگه من احساس نزدیکی می کنم ، یکی که ساکن دزفول میگه من به تازگی از ارتباطات خانوادگی سردرمیارم ، یه غریبه هم میگه کاش من هم یه مجدی بودم و میتونستم تو این سایت سهمی داشته باشم. ( هر سه مورد فوق واقعی است )

  به هر حال هر چی که هست همت چند نفر جوون با حال ،باعث شده به شکل مجازی هم که شده احوالی از هم بپرسیم و این تنها هدف ما در سایته . اینو من نمیگم بقیه ی نویسنده ها هم میگن که وقتی می بینیم روزانه ۴۵۰ بازدید کننده داریم به خودمون می بالیم و دستمون واسه نوشتن کمی می لرزه .اخه نوشته ی مارو می خواد چند نفر بخوونه و نظر بده .

     در جلساتی که برا هماهنـــگی ســایت برگزار میشه طرح های قشنگی پیشنهاد میشه مثـلا یکی از نظرات ،قراردادن یه قســمت به نام ” حرف و مشاغل ” است تا تمام افراد فامیل که شغل های مختلفی دارن بتونن در این قسمت ثبت نام و خودشونو معرفی کنن و افراد فامیل بجای مراجعه کردن به افراد غیر ، از خودی ها استفاده کنن تا هم ایجاد شغل بشه و هم پول خودمون تو جیب خودمون بره .

     یه نظر زیبای دیگه که مطرح شد ،قرار دادن یه قسمت برای ” سال روز تولد و ازدواج تمامی افراد و نیز سال روز فوت بزرگان فامیل ” است که هر چند کاری بزرگ اما جالب است . جمع اوری این اطلاعات کار یه نفر و دو نفر و چند نفر نیست . هر کسی دوست داره سالروز تولد و ازدواج خودش یا نزدیکانش مث خواهر و برادرهاش یا سالگرد فوت نزدیکانش در این سایت درج بشه لطفا در زیر همین نوشته با معرفی کامل خودش یعنی نوشتن نام و نام خانوادگی و نام پدر ،موارد بالا رو به عنوان “دیدگاه “درج کنه . این دیدگاه ها توسط مدیر گروه تایید نمیشه تا به معرض عموم برسه بلکه تمامی اطلاعات توسط مدیر جمع اوری میشه و در موقع مقتضی در سایت نصب میشه .

     اگه دوست دارین اسم شما هم در این قسمت باشه خودتون باید اقدام کنین وگرنه اگه فردا اسمتون نبود ــ خدای ناکرده ــ جای گله ای نباشه .

     نکته ی مهمی که ذکرش خالی از فایده نیست اینه که اگه می خواید سال روز افراد دیگر ،به غیر از خودتون رو درج کنید باز هم نام و نام خانوادگی و نام پدرش رو بنویسید و مهمتر اینکه حتما از اون شخص برای نوشتن سال روز تولد و ازدواجش اجازه بگیرید .

     راستی تا یادم نرفته اینو هم بگم که سومین جلسه هماهنگی سایت در تاریخ چهارشنبه ۱۰ / ۳ / ۹۱  برگزار میشه . هر کسی دوست داره تو این جلسه شرکت کنه بسم الله .

     منتظر ارسال موارد فوق هستیم . موفق باشید .