از مدت ها پیش از میان صحبت هایش می شنیدم که می گفت می خواهم دِین هنریم را به شهرم ادا کنم و حاصل تلاشم را جهت استفاده علاقه مندان ارائه دهم از طرفی همیشه برایم سوال بود که چرا کوله بار موفقیت هایش را برای دیگران باز نمی کند.کوله باری که اگرچه گردوخاک نشسته برآن گواه تحمل سختی سفرهایش بود اما سنگینیش مرا کنجکاو می کرد که شاید سوغاتی گرانبها را درخود جای داده ولی با شناختی که از او داشتم با خودم گفتم این کار را هم به وقتش و به بهترین نحو انجام خواهد داد. صحبت از همان جوان موفقیست که در گذشته نه چندان دور احوال همدیگر را حضوری جویا می شدیم حال باید از رسانه های مختلف کشور همچنین رسانه های برون مرزی از احوالش با خبر شوم. عزیزی که موفقیت های قبلیش را سرلوحه و چراغ راه رسیدن به سربلندی های بعدی و شکستن سدهای پیش رویش را دلیلی برای محکم تر شدن بازوهای پرتوانش جهت بالارفتن از قله پرفراز و نشیب کامیابی می داند.

با خوشحالی و سرافرازی به بازدیدکنندگان محترم سایت خاندان مجدی یابهتراست بگویم خاندان پرافتخار مجدی اعلام می کنم هنرمند عزیز جناب آقای حامد مجدی بالاخره کوله بار غنی از موفقیت هایش را برای سوغاتی دادن به مردم شریف دزفول  گشود.عکس هایش را می گویم. عکس هایی را که اکثر مردم هنردوست در جشنواره های مختلف جهانی مشاهده کرده اند و این روزها همشهریانش شاهد صحبت های دل حامد با کائنات خواهند بود و به راستی هر چه از دل براید لاجرم بردل نشیند.

در این راستا روز دوشنبه مورخ بیست و نهم مهرماه ساعت نونزده عصر با حضور مسئولین شهری نمایشگاهی جهت رونمایی از عکس های حامد مجدی و دوستانش افتتاح  شد. نمایشگاه دارای هفتادوپنج تابلو پنجاه در هفتاد می باشد که با لامپ های تخصصی نورپردازی شده. مدت نمایشگاه ده روز است و ساعت بازدید هجده الی بیست و چهار می باشد. جای دارد که از دفتر امام جمعه محترم شهرستان دزفول ، ریاست محترم اداره ارشاد شهرستان دزفول ، شرکت ایثارگران به خاطر همکاریشان تشکر کرد.همچنین قدردانی ویژه ای شایان استاد ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا مجدی نسب می باشد که در تمام مراحل پیشبرد نمایشگاه همچون کوه محکم و استوار پشت تیم برگزارکننده نمایشگاه ایستادند و از هیچ حمایتی دریغ نورزیدند.

حامد جان راهت هموار و گامت استوار باد…51e1297dcd478ddf65bc2eb1270d9642250