امسال نیز خداوند عمری دوباره عطا
کرد تا بتوانم راوی – هر چند کوچکی – وقایع محرم تکیه ی خاندان مجدی باشم .
انشاالله سعی خواهم کرد هر شب مطالبی در خور خدمت عزیزان ارائه دهم تا چنانچه توفیق حضور نیافتید از ماوقع مطلع شوید .
من گزارش های خود را از شب اول محرم آغاز خواهم کرد اما امسال با توجه به تحولاتی که در سال گذشته به وقوع پیوسته است آماده ی شنیدن خبرهای داغ و جالبی از تکیه ی تحول یافته ی خاندان مجدی باشید و لذا به ضرورت برنامه ی شب های اول و سوم تکیه را خدمت عزیزان اعلام می کنم .
شب اول :
برنامه ، ساعت ۷ شب با روضه خوانی آغاز می شود و پس از صرف شام در حسینیه ، ساعت ۸.۳۰ کلیه ی حضار ، به سمت بقعه ی علی مالک حرکت خواهیم کرد .
شاید تعجب کنید چرا علی مالک ؟!!!!
هر سال در شب اول ماه محرم در بقعه ی علی مالک برنامه ای اجرا می شود تحت عنوان ” بر پایی پرچم عزای محرم ” .
در این برنامه پرچم سوگواری سرور و سالار شهیدان به شکل نمادین از بقعه ی علی مالک به سمت بقعه ی متبرک سبز قبا حمل می شود .
مداح این برنامه ،اقایان حاج رجب لطفی خلف و علی شیخ نجدی خواهند بود و هیات عزادارن خاندان مجدی در معیت مداح خوش صدای خود ( اقای علی شیخ نجدی ) در این مراسم شرکت خواهند کرد .
شب سوم :
شب سوم مصادف با جمعه شب خواهد بود .
اگر به یاد داشته باشید هر سال خانواده ی مرحوم حاج کاظم مجدی عرب در اولین جمعه ی محرم ، ناهار نذری خود را در مسجد آیت الله مفید ادا می کردند .
امسال با تغییر در برنامه ، این غذای نذری به شام تبدیل شده است و از کلیه ی عزیزان ، خوانندگان سایت ، خاندان محترم مجدی و وابستگان و منسوبین دعوت می شود تا
در این مراسم حضور داشته باشند و از سفره ی امام حسین متمع شوند .
در شب سوم علاوه بر برنامه ی عزاداری و شام ، در ساعت ۱۰.۳۰ شب برنامه ی تعزیه ی شهادت حضرت علی اصغر و امام حسین توسط گروه تعزیه ی حسینیه ی خاندان مجدی اجرا خواهد شد .
نکته ی مهم و قابل ذکر آن است که از کلیه ی عزیزان خواهشمندیم هر شب در هیات حضور به هم رسانند تا سالی با شکوه تر از سال های گذشته را رقم بزنیم .
یادمان نرود که ما همه میزبان هستیم و منتظر دعوت دیگران نمانیم .
یادمان نرود که خاندان معزز مجدی ، خاندانی بزرگ هستند و ممکن است بر اثر اهمال یا فشار برنامه ها یا ….. عزیزی را فراموش کرده باشیم . منتظر دعوت دیگران نمانید و خود وارد صحنه شوید .
چشم براه کلیه ی عزیزان هستیم .