دومین گردهمایی خاندان بزرگ مجدی در تاریخ یکشنبه ۳/ ۱ / ۹۳ در سالن شیخ مرتضی انصاری دانشگاه ازاد اسلامی – واحد دزفول – برگزار گردید .
این مراسم در ساعت ۵.۵۰ دقیقه اغاز شد و در ابتدا قران و سرود ملی پخش گردید و سپس مسئول گردهمایی امسال ، اقای محمد حسن مجدی نسب طی سخنان کوتاهی به حضار سالن خوش امد گفت .
در برنامه های امسال نسبت به سال گذشته ، تغییراتی صورت گرفته بود که عبارت بودند از : خاطره گویی ، کلیپ های متنوع و جالب ، تکنوازی و تجلیل های مختلفی که از آحاد خاندان صورت گرفت .
در ابتدا خانم شهین مجدی ، خاطره ی زیبایی تعریف کرد و سپس مزدوجین سال ۹۲ خاندان مجدی به سن فرا خوانده شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند .
تجلیل از ورزشکاران ( خانم ها ساره مجدی و مریم مجدی ) نجلیل از قبول شدگان دکترا (خانم کوثر شیخ نجدی و خانم رویا مجدی فر و آقای بهنام مجدی نسب) تجلیل از قبول شدگان مقطع تخصص (خانم دکتر نیلوفر مجدی نسب) – تجلیل از آقای علی عجم (نفر دوم کنکور سراسری امسال در رشته تجربی) تجلیل از اولین معلم خاندان مجدی (خانم مهین مجدی) و بالاخره تجلیل از مقام اول مسابقات دانش آموزی صنعتی شریف در رشته نانوشیمی در مقطع ابتدائی (آقای محمدمهدی مجدی نسب) از جمله برنامه های این گردهمایی بود. تکنوازی آقای حسین مجدی نسب خاتمه ی قسمت اول برنامه بود و پس از لحظاتی قسمت دوم برنامه با کلیپ بسیار زیبا و تاثیرگذار شهدای خاندان مجدی آغاز شد.
در این کلیپ از شهدای خاندان یادی شده بود و بدین وسیله، ارادت خاندان مجدی به این راست قامتان تاریخ به معرض نمایش گذاشته شد.
تجلیل از خانم طاهره مجدی نسب (مادر شهیدان جاویدالاثر مسعود و نادر جاویدنیا) و خانم شاهزاده ی جواهرفروش (مادر شهیدان عبدالرضا و غلامحسین مجدیان) و خانم شوکت مجدی (مادر شهیدان عدنان و عبدالرحمان فریدی فر) نیز با شکوه تمام صورت گرفت و پس از آن از تنها آزاده ی فامیل، آقای غلامرضا مجدی با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد. این لوح، توسط خانم طاهره مجدی نسب (که خود مادر دو شهید بود) صورت گرفت و صحنه هایی بدیع و زیبا را به نمایش گذاشت.
یکی دیگر از قسمت های برنامه که فوق العاده مورد اقبال قرار گرفت اجرای موسیقی بود که با نوازندگی آقای حسین مجدیان و خوانندگی استاد جلیل القدر آقای وحید تاج اجرا گردید.
صحبت های آقای دکتر علیرضا مجدی نسب (مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی توزیعی خاندان مجدی ) در مورد شرکت تعاونی و اتفاقات یک سال گذشته و پس از آن حضور کلیه ی اعضای شرکت تعاونی و پرسش و پاسخ مستقیم حضار با اعضای شرکت از دیگر قسمت های این گردهمایی بود.
تقدیر از آقای حامد مجدی (طراح روبات امدادگر VRX که در مسابقات آسیایی هندوستان حائز رتبه ی اول گردیده بود) نیز با حضور کلیه ی اعضای شرکت تعاونی انجام گردید و سپس آقای محمدباقر مجدی نسب با گفتن یک خاطره از زمان های قدیم لبخند را بر لبان حضار نشاند.
کلیپ عکس ورود مهمانان و سپس کلیپ اتحاد خاندان (که توسط کلیه ی شاخه های خاندان آماده شده بود) پایان بخش این گردهمایی با شکوه بود.
در پایان این مراسم عکس دسته جمعی از کلیه ی خاندان مجدی که در این گردهمایی حضور به هم رسانیده بودند گرفته شد که به زودی در وب سایت خاندان قرار داده خواهد شد.
لازم به ذکر است که قسمت های عمده ی برنامه های امسال از پیشنهادات شما عزیزان در گردهمایی سال گذشته بود.
چنانچه نظر، پیشنهاد یا انتقادی دارید، ما را در پربار کردن این گردهمایی ها یاری کنید و با درج دیدگاه های خود در این راه به ما کمک کنید.