ششمین جلسه ی نویسندگان سایت خاندان مجدی در تاریخ چهارشنبه ۶ / ۱۰ / ۹۱ طبق معمول در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب برگزار گردید .
در ابتدا ، صورت جلسه ی گردهمایی قبل خوانده شد تا به تصمیمات جلسه ی قبل رسیدگی شود .
در جلسه ی قبل موضوعات ذیل پیشنهاد شده بود و اکنون نتیجه ی انها به شرح زیر به استحضار خوانندگان خواهد رسید .
۱- پخش قیلم : همچنانکه مستحضرید سایت با دامنه ی com . بالا می اید اما دامنه ی ir . نیز خریداری گردیده است و بر این اساس مقرر گردیده است که لینکی به نام ” ویدئو ” در کنار سایت قرار داده شود و با کلیک بر روی ان وارد دامنه ی ir . شده و در انجا به پخش ویدئو های خاندان مجدی مبادرت ورزیده شود .
برای این منظور با طراح سایت صحبت شده است و مقرر گردیده است با صرف هزینه ی ۶۸۰/۰۰۰ تومان این قسمت به سایت افزوده شود .
۲- افزودن لینک وبلاگ های مفید و سایت های معتبر دزفول به سایت خاندان مجدی : که این امر صورت گرفته است و با افزودن قسمت ” پیوند ها ” محقق گردیده است .
۳- در خواست تغییر هدر سایت : که این امر توسط اقای امین شیخ نجدی طراحی و نصب گردید .
۴- اختصاص یافتن فضایی جهت تبلیغ : که با توجه به خانوادگی بودن سایت فعلا ” از ان صرف نظر گردید .
۵- افزودن ” تالار گفتگو ” و” خانه و خانواده ” به سر فصل سایت : که ایده ی ایجاد تالار گفتگو به خاطر عدم کنترل بر ان حذف گردید.
البته لازم بذکر است که هر فردی ایده و نظر خود را می تواند به عنوان دیدگاه درج کند و دیگر نیازی به تالار گفتگو نیست .
سر فصل ” خانه و خانواده ” نیز به سرفصل اموزشی افزوده گردید.
۶- ایجاد قسمتی جهت درج حرف و مشاغل : که با توجه به مشکلات فنی هنوز محقق نگردیده است اما به زودی به سایت اضافه خواهد شد.
پس از توضیحات فوق ، به مباحث جدید پرداخته شد . مهمترین دغدغه ی سایت ، کمبود مطلب است . در این باره پیشنهادات فراوانی داده شد اما بهترین پیشنهاد را اقای ” علی صفاری نسب ” داد و گفت : فرض کنید فقط حاضرین در این جمع نویسندگان سایت هستند و ما از خودمان شروع کنیم و غایبین را کار نداشته باشیم . اگر حضار ، هر کدام در هفته یک مطلب قرار دهند یازده مطلب در سایت بالا می اید و سایت از رکود خارج می شود .
این پیشنهاد به مذاق همه خوش امد و مقرر گردید پیشنهاد ایشان اجرایی شود .
پیشنهاد بعد توسط اقای ” مهدی مجدی نسب ف حاج محمد باقر ” مطرح گردید و گفتند بهتر است هدر سایت به مناسبت های ملی و مذهبی تغییر یابد که با موافقت جمع روبرو شد .
اقای محمد حسن مجدی نسب مسئله ی دیگری را مطرح کردند و ان، نویسندگی افراد خارج از خاندان، در سایت بود که مقرر گردید این امر به شور گذاشته شود و سوال نظر سنجی به این امر اختصاص یافت هر چند تمامی حضار بر نویسندگی افراد خارج از خاندان مجدی نظر مثبت داشتند .
اقای دکتر علیر ضا مجدی نسب گفتند برای ورود به قسمت ویدئو ” یوزر و پسورد ” تعبیه شود که پس از مشورت تصمیم گیری در این مورد به بعدا” موکول شد .
اقای حامد مجدی نیز هزینه هایی را که تاکنون برای سایت انجام داده اند به سمع حضار رساند .
بر این اساس تاکنون ۷۰۰/۰۰۰ تومان برای طراحی سایت ، ۳۰۰/۰۰۰ تومان برای تغییر قالب سایت ، ۲۰۰/۰۰۰ تومان برای خرید فضا ( هاست ) ، ۱۸/۰۰۰ تومان برای خرید دامنه ی ir . و ۱۵۰۰۰۰ تومان برای خرید مجدد فضا ( هاست ) هزینه گردیده است . این مقدار بجز ۶۸۰/۰۰۰ تومانی است که برای ویدئو هزینه خواهد شد .
لازم به ذکر است که همه ی این هزینه ها توسط چند تن از خاندان معزز مجدی تامین می شود که از تک تک این عزیزان کمال تشکر و قدر دانی را داریم .
اقای علی صفاری نسب از مدیر سایت در خواست نمودند رنگ های متنوع تری در زمینه های مختلف سایت به کار ببرند و نیز مطالب جدید به شکل افقی درکنار سایت تعبیه شود .
در پایان ، ضمن تشکر از میزبانی و پذیرایی اقای محمد حسن مجدی نسب ، جلسه در محیطی گرم و صمیمی به اتمام رسید .