با نزدیک شدن به روز عاشورا ، شور و هیجان در جای جای دزفول کم کم به اوج خود می رسد . تکیه ی خاندان مجدی نیز از این امر مستثنی نیست و هر شب از شب قبل شلوغ تر می شود .
ساعت به ده نزدیک می شد که هیات زنجیر زنان فاطمیه وارد تکیه شدند . این رسم ، سال هاست که در دزفول پابرجاست و همه ی هیات ها به هیات های همجوارشان سرکشی می کنند و دقایقی را مهمان آنها خواهند بود . طبیعتا ” آن هیات نیز خود را موظف می داند که بزودی ، صله ی رحم را بجا آورد و بدین شکل ، قرابت ها و دوستی ها رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد .
حضار در حسینیه ضمن تقدیم هدیه ، پذیرایی مفصلی از آنها به عمل آوردند و پس از دقایقی هیات زنجیر زنان تکیه را ترک کردند .
یکی از نذورات این شب ها آش است و امشب ، اقای ” محسن نعیمی ” آش نذری خود را به حسینیه اورده بود که جای تک تک عزیزان خالی بود .
قبلا” اعلام شده بود که تعزیه در شب هفتم – فردا شب – اجرا خواهد شد اما با توجه به اینکه شب هشتم مصادف با چهارشنبه شب خواهد بود و با توجه به تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه تصمیم جدیدی اتخاذ گردید و مقرر گردید که برنامه تعزیه چهارشنبه شب اجرا شود . این امر باعث خواهد شد که استقبال بیشتری از تعزیه صورت گیرد .
از طرف دیگر همشهریان عزیزی که در شهرهای مجاور همچون آبادان ، اهواز و … هستند احتمالا” از روز چهارشنبه می توانند به دزفول بیایند و از نزدیک تعزیه را به نظاره بنشینند .
یکی دیگر از دلایل جابجایی تعزیه ، برنامه ی سنگین فردا شب خواهد بود .
فردا شب ، هیات امنای تمام تکایای قلعه مهمان حسینیه ی خاندان مجدی خواهند بود .
امشب اقایان رضا مجدی و محمدرضا مجدی نسب با مراجعه به مسجد طالقانی – تکیه ملا باقر – فاطمیه – حسینیه ی آل علی – تکیه ی شهدا – تنورسازان – مسجد معزی ( اقایان دفتری ) و تکیه خاندان داوری هیات امنای این تکایا را برای مهمانی شام فردا شب دعوت کردند .
فردا شب از ساعت هفت و نیم پذیرایی از حضار و عزیزان فوق الذکر در حسینیه آغاز خواهد شد و پس از آن اقای علی شیخ نجدی با نوای گرم خود ، ما را به عزای امام شهدا دعوت خواهد کرد .

به کانال خبری خاندان مجدی بپوندید.

http://www.telegram.me/majdifamily

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

AU6A7059 AU6A7061 AU6A7062 AU6A7063 AU6A7065 AU6A7066 AU6A7068 AU6A7069 AU6A7071 AU6A7072 AU6A7073