هفتمین جلسه ی نویسندگان سایت خاندان مجدی در روز یکشنبه ۲۵/۱/۹۲ طبق معمول جلسات گذشته در منزل اقای محمد حسن مجدی نسب برگزار گردید.
علیرغم دعوت از نویسندگان جدید و اطلاع به انان ،‌ متاسفانه حتی یک نفر هم در این جلسه ، شرکت نکرده بود .
در ابتدای جلسه اقای محمود رضا مجدی نسب از قرار داد جدیدی سخن به میان اورد که طبق ان پشتیبانی فنی یک ساله ی سایت خاندان مجدی به شخصی متخصص سپرده شده است تا کلیه ی مشکلات احتمالی سایت را در کوتاهترین زمان رفع و رجوع کند .
ایشان یک خبر دیگر نیز داشتند و ان تعبیه ی ” تاریخ های تولد ، سالگرد ازدواج ،‌سالگرد فوت عزیزان خاندان مجدی بعلاوه مناسبت های ملی و مذهبی ” در کنار سایت بود که بزودی اجرایی می شود .
این امور با پیگیری های مجدانه مدیر فعال و ساعی سایت ، اقای حامد مجدی محقق گردیده است که همین جا از تلاش های ایشان سپاسگزاریم .
در ادامه شرکت کنندگان در جلسه به نقد و بررسی سایت پرداختند و پیشنهادات ذیل مطرح گردید :
۱- اقای محمد حسن مجدی نسب : از نویسندگان سایت درخواست می کنم تا بزرگان فامیل در قید حیات هستند با انها مصاحبه کنند و فیلم و صدای انان را برای نسل های بعد ماندگار کنند .
۲- اقای محمد رضا مجدی نسب : ۱- ترتیب اتخاذ کنید تا بتوان فیلم های قدیمی را در سایت به معرض دید عموم قرار دهیم ۲- شجره نامه به سایت افزوده شود .
۳- اقای مسعود مجدی : ۱- از مدیر سایت در خواست می کنم تغییری در سایت بدهند تا بتوان نوشته های خودمان را پس از انتشار ، ویرایش کنیم . ۲- البوم تصاویر در گوشه ای از سایت نمایش داده شود . ۳- قسمتی در سایت تعبیه شود که بتوان بحث های مختلف را در ان مطرح کرد .
۴- دکتر احمد مجدی فر : ۱- چاره ای بیندیشیم تا تعامل و رفت و امد بین خانواده ها بیشتر شود .
۵- اقای امین شیخ نجدی : ۱- افراد وابسته ی فامیل را با تصویر به دیگر خاندان ،‌بشناسانیم . ۲- بانک اطلاعاتی تعبیه شود تا افراد بتوانند اطلاعات خود را در ان درج کنند .
۶- اقای مجتبی مجدی فر : ۱- سایت را تبدیل به انجمن کنیم و هر فردی مسئول یک انجمن شود ۲- چت روم به سایت افزوده شود .
۷- خانم راضیه مجدی نسب ف محمد رضا :‌ با توجه به فرصتی که در اختیار دارم اگر لیستی از افراد بزرگ فامیل تهیه شود من می توانم ترتیب مصاحبه با انان را بدهیم .
در این قسمت مدیر سایت ، اقای حامد مجدی به پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان پرداخت و گفت :
۱- به زودی لینکی به سایت افزوده می شود تا بتوان فیلم های قدیمی را در ان به نمایش گذاشت . متاسفانه شخصی که قرار بود این کار را انجام دهد بد قولی کرده است و دو ماه از اتمام قرار دادش می گذرد اما هنوز نتوانسته است این کار را به سرانجام برساند اما با تدابیری که اندیشیده شده مقرر گردیده است به زودی این کار را تحویل می گیریم .
۲- افزودن شجره نامه به سایت دو سال زمان می برد . در این زمان اقای امین شیخ نجدی وارد بحث شدند و گفتند نرم افزارهای ساده ای جهت این کار وجود دارد که مقرر گردید این امر را پیگیری کند .
۳- حتما” با متخصصین امر مشورت خواهد شد تا نویسندگان پس از تایید مطلبشان ، بتوانند ان را ویرایش کنند .
۴- البوم تصاویر در کنار سایت تعبیه شده بود که به خاطر کمبود عکس حذف گردید اما می توان ان را مجددا” فعال کرد .
۵- بحث های مختلفی در قالب ” تالار گفتگو ” می گنجد که در جلسه ی قبل عدم نیاز به ان بررسی گردید و تصمیم گیری شد .
۶- برای تعامل و رفت و امد بیشتر خاندان مجدی  نیز چاره ای اندیشیده شده است و ان ، این است که به زودی برنامه های گل گشتی شش ماهه ی اول سال در سایت تعبیه می شود تا همه بدانند در چه تاریخی خاندان مجدی برنامه های تفریحی دارند و از روز های قبل برای حضور در این گونه برنامه ها برنامه ریزی می کنند
۷- در مورد پیشنهادات اقای امین شیخ نجدی حتما ” هر دو نظر شان اعمال خواهد شد.
پس از سخنان اقا حامد ، جلسه با تقدیر و تشکر از اقای محمد حسن مجدی نسب بابت میزبانی ایشان به پایان رسید .